KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9895543
nr 989 5543
Akvarell
Bertil Tägtström, småfåglar, signerad, 1965, motivet: 39x29
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 20:44:16
26/10 19:56:31